Бронювання Рогнідинська, 1/13

Viva Oliva

Бронювання Рогнідинська, 1/13

Забронювати столик досить легко протягом лічених хвилин

Viva Oliva

Літня тераса

«Прогулюючись вузькими старовинними вуличками, що зберегли в собі романтику минулих століть, відчуваєш ці ароматні пахощі, які виходять практично з кожного віконця. Ось тут шеф-кухар готує різотто з морепродуктами, а там – домогосподарка Франческа дістає з духовки апетитну лазанью… » Дозвольте собі помріяти на затишній літній терасі ресторану «Viva Oliva», де під «п’янкий» аромат квітучої липи можна сховатися від палючих променів сонечка та насолодитись творіннями наших кухарів.

 

Viva Oliva

 

 

Viva Oliva

 

Viva Oliva

 

Бронювання столів – вул. Рогнідинська, 1/13

Святкові заходи

Мережа ресторанів «Viva Oliva» пропонує замовити послуги з організації святкових заходів. Ми готові надати залу ресторану «Viva Oliva» для Вашого заходу, підготувати закуски і напої, а також прикрасити залу з урахуванням Ваших побажань. Тільки у нас ви отримаєте справжнє задоволення, завдяки відмінній атмосфері, якісному обслуговуванню, прекрасній кухні, однією з найкращих у Києві.

Бронювання за телефоном

Ми приймаємо бронювання на обіди та вечері. Для бронювання в ресторані «Viva Oliva» на вул. Рогнідинська, 1/13, будь ласка, звертайтеся до нашого адміністратора за телефонами (044) 289-19-09 з 9-00 до 22-00, або ж скористайтеся формою для бронювання столів нижче, і з Вами одразу ж зв’яжуться після отримання замовлення на бронювання.

X